با حکم امام‌جمعه نور:

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور مسئول کارگروه دانشگاهيان علم و فناوري شد

کد خبر: 496 تاریخ انتشار: 1397/7/28 نویسنده: نبی خلیلی
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با حکم امام‌جمعه نور به‌عنوان مسئول کارگروه دانشگاهيان علم و فناوري این شهرستان معرفي شد.
image

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا از نور، در جلسه شوراي فرهنگ عمومي نور که با حضور اعضا در دفتر امام جمعه برگزار شد، محمد احمدی به عنوان مسئول کارگروه دانشگاهيان علم و فناوري این شهرستان منصوب شد.

در حکم امام‌جمعه نور آمده است: 
جناب آقاي دکتر محمد احمدي
سرپرست محترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد نور
باسلام و تحيت، نظر به ضرورت و اهميت خاص بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي در مقطع حساس و سرنوشت‌ساز کنوني با تبيين مستدل، باورپذير و منطقي، کارآمدي نظام ديني، دستاوردهاي بي‌بديل نظام مقدس اسلامي برآمده از نهضت الهي، مستلزم برنامه‌ريزي جامع، فراگير و بهره‌گيري از همه ظرفيت‌هاي پيش رو با عنوان بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي است.

حجت‌الاسلام قنبرعلی احمدی در ادامه این حکم آورده است: شوراي فرهنگ عمومي نور با تشکيل ستاد بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با نگاه به چهار دهه حيات و بالندگي انقلاب اسلامي و با شعار«افتخار به گذشته و اميد به آينده» فعاليت خود را دنبال کرده، لذا جنابعالي را به عنوان مسئول کارگروه دانشگاهيان علم و فناوري تعيين نموده و با عنايت به پيروي از منويات مقام معظم رهبري، آرزوي نوفيق و بهروزي در اين امر خطير را دارم.

برچسب‌ها : امام جمعه شهرستان - حجت الاسلام احمدي - علم و فناوري - مسئول کارگروه دانشگاهيان

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


اولين دوره تخصصي وکيل سايبري


دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 986    ديروز: 1029    اين ماه: 26532    تاکنون : 1494823