در واحد نور صورت گرفت:

جلسه مدیران آموزش و مسئولان برنامه‌ریزی آموزشی واحدهای استان مازندران

کد خبر: 506 تاریخ انتشار: 1397/9/20 نویسنده: نبی خلیلی
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران گفت: ضعف اساسی حوزه آموزش در استان مازندران در سه امر مهم تراکم کلاس‌ها، تفکیک کلاس‌ها و کثرت حق‌التدریس است.
image

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نور، حسین منصوریان عصر امروز در جلسه مدیران آموزش و مسئولان برنامه‌ریزی آموزشی واحدهای استان مازندران که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برگزار شد با بیان اینکه هدف از تشکیل این جلسه بررسی مسائل و مشکلات آموزشی استان مازندران است، گفت: در بعضی از واحدها فرد مشخصی برای برنامه‌ریزی وجود ندارد و چندین نفر برای آن تصمیم‌گیری می‌کنند، در نظر گرفتیم که یک فرد مشخص را برای برنامه‌ریزی آموزشی معرفی کنند و لازم است باید با تدبیر درست و مدیریت منابع مالی و آموزشی در جهت رفع مشکل تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین منبع درآمد ما آموزش بوده و آموزش اساس دانشگاه است، افزود: فلسفه دانشگاه آموزش است هیچ پژوهشی بدون آموزش امکان‌پذیر نیست و نقش آموزش در دانشگاه‌ها خیلی برجسته و حیاتی است.

دبیر هیأت امنا و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران افزود: اگر معاونان و مدیران آموزش دانشگاه‌ها توجه و دقت ویژه‌ای در برنامه‌ریزی‌های آموزشی دانشگاه داشته باشند بسیاری از مسائل و مشکلات استان به‌تدریج حل خواهد شد.

منصوریان با بیان اینکه مشکلات اساسی را ابتدا باید از حوزه آموزش حل کنیم، گفت: ضعف اساسی حوزه آموزش در استان مازندران در سه امر مهم تراکم کلاس‌ها، تفکیک کلاس‌ها و کثرت حق‌التدریس است که باید در این حیطه بررسی و برنامه‌ریزی دقیق صورت گیرد.

وی افزود: در نظر داریم که یک حد معمول از تراکم کلاسی را در استان داشته باشیم و سعی کنیم کلاس‌ها را تجمیع کرده و تعداد حق‌التدریس را هم کاهش دهیم.

محمد احمدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور نیز با ارائه خلاصه‌ای از عملکرد واحد نور گفت: نقش آموزش در واحدهای دانشگاهی اساسی است و تلاش ما این است که خرد و همت جمعی تمام ارکان دانشگاه را در خدمت کیفیت‌بخشی به آموزش قرار دهیم.

به گزارش آنا، حسین منصوریان دبیر هیأت امناء و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران همراه با محمد احمدی سرپرست واحد نور، معاون آموزشی و دیگر اعضا از کلاس‌های مقاطع مختلف بازدید و با کارکنان، مدیران گروه، دانشجویان و استادان این واحد دانشگاهی دیدار کرد و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گفت.

image
image
image
image
برچسب‌ها : 0 - دبیر هیأت امنا و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندر - مدیران آموزش و مسئولان برنامه‌ریزی آموزشی

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 1315    ديروز: 1448    اين ماه: 28753    تاکنون : 1918356