احمدی:

دانشگاه آزاد اسلامی تا افق ۱۴۰۴ انتخاب نخست همه دانشجویان می‌شود

کد خبر: 704 تاریخ انتشار: 1399/8/25 نویسنده: محمدرضا اکبری
رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور گفت: با تلاش و جدیت تمام ارکان دانشگاه، دغدغه و احساس مسئولیت و بدون هیچ چشم‌داشتی تا افق ۱۴۰۴ دانشگاه آزاد اسلامی را انتخاب نخست همه دانشجویان خواهیم کرد.
image

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نور، محمد احمدی در مراسم تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم که خدایا تو صاحب ملک‌ها، مسئولیت‌ها و مقام‌ها هستی، به هرکسی بخواهی مسئولیت می‌دهی و از هرکسی بخواهی پست و مقام را از او می‌گیری، اظهار کرد: اگر در همه امور توکل بر خدا صورت گیرد منشأ خیر می‌شود و خداوند متعال بر هر کاری قادر و تواناست.

وی با بیان اینکه این افتخار داشتم که در دانشگاه آزاد اسلامی هم تحصیل و هم خدمت کنم، عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به ما اعتبار و قدرت بخشید که بتوانیم در جامعه اثرگذار باشیم.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با بیان اینکه باید تمام مساعی خود را برای دانشگاه آزاد اسلامی صرف کنیم؛ چراکه به دانشگاه بدهکار هستیم، بیان کرد: باید تمام تلاش‌مان را در راستای دانشگاه خرج کنیم، دانشگاه موجب تشکیل خانواده و اعتبار ما شد و این ایده اگر بین مدیران و دانشگاهیان ما وجود داشته باشد، موجب اعتلا و پیشرفت دانشگاه خواهد شد.

احمدی با اشاره به جمله‌ای از دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی که در افق ۱۴۰۴ شرایطی پیش می‌آید که انتخاب اول همه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی باشد، خاطرنشان کرد: با تلاش و جدیت تمام ارکان دانشگاه، دغدغه و احساس مسئولیت و بدون هیچ چشم‌داشتی به این شرایط دست پیدا می‌کنیم.

وی به فعالیت‌های انجام‌شده دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور اشاره کرد و گفت: عملکرد و فعالیت‌های انجام‌شده در این واحد دانشگاهی نتیجه تلاش و خدمات اعضای هیئت رئیسه، معاونان، استادان، کارکنان، دانشجویان و مسئولان شهری است.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور به کارهای نیمه‌کاره و تمام‌نشده سالن ورزشی، تولید محلول ضدعفونی، آزمایشگاه همکار، ایجاد کلینیک گیاه‌پزشکی، کشت‌بافت، توسعه گیاهان دارویی، توسعه و پرورش گل و گیاه و ایجاد سینمای خانواده در سالن آمفی‌تئاتر اشاره و اضافه کرد: به‌عنوان مشاور و عضوی از دانشگاه در کنار سرپرست واحد نور خواهیم بود تا بتوانیم اثربخش و موجب پیشرفت دانشگاه شویم.

image
برچسب‌ها : دکتر محمد احمدی - رئيس سابق واحد نور - کارهای نیمه‌کاره و تمام‌نشده

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :    فراخوان همکاری در تولید محتوی - پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 4470    ديروز: 1792    اين ماه: 28621    تاکنون : 2628057