دانشگاه آزاد اسلامی نور عنوان کرد:

نقش‌آفرینی دانشگاه از طریق اقتصاد مقاومتی و فعالیت دانش‌بنیان

کد خبر: 717 تاریخ انتشار: 1399/9/16 نویسنده: محمدرضا اکبری
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نور با اشاره به اهداف این دانشگاه برای کسب درآمدهای غيرشهريه‌ای اظهار کرد: در بخش آموزش جذب حداکثری دانشجو را در دستور کار قرار داده‌ایم و از طریق اقتصاد مقاومتی و دانش‌بنیان نقش‌آفرینی خواهیم کرد.
image

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نور،  نمایندگان مردم شهرستان‌های نور، محمودآباد و آمل در مجلس شورای اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور بازدید کردند.

ولی‌الله فرزانه و رضا حاجی‌پور در بازدید از فضاهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با قدردانی از تلاش‌های مستمر مجيد فانی سرپرست این دانشگاه به تمجید از دستاوردهای علمی، پژوهشی، امکانات و زیرساخت‌های عمرانی و پیشرفت‌های کلی این واحد پرداختند.

اين بازديد در راستای گسترش رشته‌های تحصيلی و جذب حمايت‌های بخش خصوصی و مردم‌نهاد برای تکميل و توسعه سالن ورزشی چندمنظوره و بهينه‌سازی زمين‌های ورزشی روباز واحد نور صورت گرفت.

لزوم فعال‌سازی مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور هم با قدردانی از حضور نمايندگان مردم شهرستان‌های نور، محمودآباد و آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهداف و برنامه‌های اجرایی و فعال کردن درآمدهای غيرشهريه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور اظهار کرد: در بخش آموزش جذب حداکثری دانشجو و توسعه رشته‌ها را در دستور کار قرار داده‌ایم.

فانی افزود: مبنای کار ما در واحد نور براساس شعار سال جهش تولید و تمهیدات مقام معظم رهبری مبنی‌ بر اینکه دانشگاه‌ها باید از طریق اقتصاد مقاومتی و دانش‌بنیان نقش‌آفرینی کنند، است.

وی متذکر شد: فعال‌سازی مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور و رسیدن به شرکت‌های دانش‌بنیان هدف ماست.

به گزارش آنا، نمایندگان مردم شهرستان‌های نور، محمودآباد و آمل در مجلس شورای اسلامی، هیئت همراه، سرپرست واحد و جمعی از دانشگاهیان این دانشگاه با حضور بر مزار شهدای گمنام و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

image
برچسب‌ها : بازديد از واحد نور - رضا حاجي پور - نماينده مردم آمل - نماينده مردم نور و محمودآباد - ولي الله فرزانه

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :    فراخوان همکاری در تولید محتوی - پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 144    ديروز: 2142    اين ماه: 58394    تاکنون : 2716509