فانی خبر داد؛:

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی نور با سازمان نظام مهندسی کشاورزی مازندران

کد خبر: 749 تاریخ انتشار: 1399/11/7
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور از همکاری‌ علمی، پژوهشی این دانشگاه با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران در قالب تفاهم‌نامه خبر داد.
image

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نور، مجید فانی صبح امروز در نشست با کاوه جعفری خورشیدی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران از امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، پژوهشی میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور و این سازمان خبر داد و گفت: امکانات واحد نور در حوزه تولیدات علمی و پژوهشی در خدمت پیشرفت و توسعه استان مازندران است.

وی با بیان اینکه این واحد دانشگاهی می‌تواند با امضای تفاهم‌نامه همکاری با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مازندران به عملیاتی‌کردن ظرفیت‌های موجود کمک کند، اظهار کرد: ارتقای کیفی و کمی و ارائه خدمات به دانشجویان و مردم از اولویت‌های دانشگاه آزاد اسلامی نور است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور بر تقویت و تعامل دانشگاه و ارتباط با صنعت تأکید کرد و ادامه داد: هدایت امور، تجاری‌سازی دستاوردها، برنامه‌ریزی منسجم، ارتقای کارآفرینی و بهبود کسب‌وکار و دانش‌بنیان، تقویت و تدوین برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت برای توسعه کیفی فناوری و ارتباطات مورد توجه قرار گیرد.

فانی با تأکید بر هدف مهم دانشگاه آزاد اسلامی در بعد کیفیت‌بخشی به آموزش و پژوهش گفت: در بخش آموزش جذب حداکثری دانشجو و توسعه رشته‌ها و در حوزه پژوهشی هم مبنای کار براساس شعار سال جهش تولید و تمهیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دانشگاه‌ها باید از طریق اقتصاد مقاومتی و دانش‌بنیان نقش‌آفرینی کنند را در دستور کار قرار داده‌ایم.

 وی با بیان اینکه فعال‌سازی مرکز رشد دانشگاه و رسیدن به شرکت‌های دانش‌بنیان هدف ماست، اضافه کرد: هدف از تنظیم و اجرای این تفاهم‌نامه ایجاد همکاری میان این واحد دانشگاهی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در زمینه‌های علمی، پژوهشی با درنظرگرفتن امکانات و اختیارات طرفین اعم از فنی، تولیدی، نیروی انسانی و اطلاعات، تجربه و تخصص است.

این مسئول دانشگاهی با توجه به موضوعات تفاهم‌نامه بیان کرد: همکاری در برگزاری دوره‌ها و کارگاه آموزشی، علمی و پژوهشی، همکاری در انجام بازدیدهای علمی، همکاری و مشارکت در حمایت از پروژه‌های تحقیقاتی با بهره‌گیری از ظرفیت موجود طرفین، همکاری در استفاده از ظرفیت مرکز رشد دانشگاه و ایجاد واحد فناور، انجام پروژه‌ها و طرح‌های تحقیقاتی مشترک از موضوعات این تفاهم‌نامه است.

رئیس نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران نیز با بیان اینکه با ایجاد این تفاهم‌نامه آینده‌ای درخشان در توسعه بخش کشاورزی خواهیم داشت، بیان کرد: هدف نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کمک به رفع مشکلات مردم و پیشرفت استان مازندران به روش علمی و مهندسی است.

کاوه جعفری خورشیدی اضافه کرد: این همکاری‌ها در چارچوب آیین‌نامه‌ها و قوانین موجود طرفین و در صورت نیاز حسب مورد در قالب قرارداد مستقل انجام می‌پذیرد.

رئیس نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مازندران به‌منظور بررسی عملكرد بهتر و آشنایی با قسمت‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور ازجمله آزمایشگاه از نزديک در جريان روند امور قرار گرفت.


خبرهای مرتبط


نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد
    فراخوان همکاری در تولید محتوی - پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 346    ديروز: 1595    اين ماه: 30738    تاکنون : 3221317