حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی:

وجه تمایز شهید حاج‌قاسم سلیمانی و یارانش از دیگران داشتن اندیشه استوار بود

کد خبر: 775 تاریخ انتشار: 1400/2/19 نویسنده: محمدرضا اکبری
تولیت امامزاده‌صالح(ع) در پنجمین یادواره بزرگداشت شهید مدافع حرم شهید علی جمشیدی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور گفت: آنچه که حاج‌قاسم عزیز و یارانش داشتند و آنان را از دیگران متمایز می‌کرد داشتن اندیشه استوار بود.
image

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نور حجت‌الاسلام احسان بی‌آزار تهرانی در پنجمین یادواره بزرگداشت نخستین شهید بسیجی مدافع حرم شهرستان نور که در سالن شهید حاج‌قاسم سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برگزار شد، اظهار کرد: عرصه فرهنگی امروز، عرصه میدان و جهاد است و باید با جانفشانی و پیروی از شهدا در میدان جهاد کبیر یعنی جلوگیری از استیلای نااهلان و دشمنان گام برداشت.

تولیت امامزاده‌ صالح(ع) افزود: آنچه که حاج‌قاسم عزیز و یارانش داشتند و آنان را از دیگران متمایز می‌کرد، داشتن اندیشه استوار بود، اندیشه استوار یعنی باور به وجود خدا و اعتماد به پروردگار عالم و استواری در دین نیز به معنی اعتماد به خدا و اعتقاد به روز جزاست.

وی اضافه کرد: آنچه که امروز نیاز داریم ایجاد شور و انگیزه، ایجاد بصیرت و حفظ انسجام و همدلی برای برداشتن گام بلند نزدیکی به ظهور است.نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد    فراخوان همکاری در تولید محتوی - پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 15    ديروز: 1614    اين ماه: 44074    تاکنون : 3574082