پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور به مناسبت عید سعید فطر

کد خبر: 777 تاریخ انتشار: 1400/2/23 نویسنده: محمدرضا اکبری
رئیس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نور با انتشار پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مومنان و همچنین دانشگاهیان واحد نور تبریک گفت.
image

به گزارش روابط عمومي واحد نور متن پيام دکتر مجيد فاني به اين شرح است:

بِسْمِ اللّه ِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ
الله اکبر و لله الحمد،
اَلْحَمْدُ لِلّهِ عَلی ما هَدینا وَلَهُ الشُّکْرُ علی ما اَوْلانا
پروردگار منان را شاکريم که یک بار دیگر توفیق خود را شامل حال بندگان مومنش ساخت تا برکت ماه میهمانیش را از صمیم دل و جان تجربه کنند و اکنون، از گذر یک ماه عبادت و بندگی، طعم دلنشین استجابت، کام مومنان را شیرین می سازد.
عید سعید فطر، عید ایمان و اخلاص، توفیق و عبادت، تهذیب نفس و بهره مندی از  برکات معنوی است که دلهای مشتاقان اکرام و رحمت الهی را در زیباترین و دلنشین ترین ضیافت معبود شادمان می کند. 
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مومنان روزه دار در ماه مبارک رمضان فرارسیدن عید سعید فطر را به محضر قطب عالم امکان حضرت مهدي ارواحنافداه ، رهبر عظيم الشان انقلاب اسلامي ، عموم مسلمانان جهان و دانشگاهيان گرامی واحد نور تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سلامت و توفیق روزافزون را برای همگان مسالت می نمایم.
مجید فانی
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نورنظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد    فراخوان همکاری در تولید محتوی - پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 1376    ديروز: 1515    اين ماه: 2891    تاکنون : 3582937