با صدور‌ پیامی:

دکتر طهرانچی فرارسیدن "روز کارمند" را به کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت

کد خبر: 833 تاریخ انتشار: 1400/6/4
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی فرارسیدن "روز کارمند" را به کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.
image

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.

متن پیام دکتر طهرانچی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

"با حمد و ستایش به محضر باری تعالی و درود بر پیامبرخاتم (ص)و اهل بیت‏ کرامش‏ که چراغ راه بشریت‏ اند".

فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند که با گرامیداشت ایام شهادت شهیدان رجائی و باهنر مصادف شده، الگوی جاودان خدمتگزاری دولتمردان به ملت است.

 روز کارمند فرصت مناسبی است تا از زحمات و تلاشهای صادقانه همکاران ارجمند خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تشکر و قدردانی داشته باشم که قطعاً نقش مهم و موثری در پیشرفت و شکل‏ گیری هویت این دانشگاه ایفا می کنند و به عنوان یکی از پایه‏ های اصلی رشد و تعالی آن شناخته می شوند.

طی این مدت که کشورمان درگیر مقابله با ویروس کووید19شده، دانشگاه آزاد اسلامی با تمام ظرفیت علمی-آموزشی و پزشکی خود کوشیده تا به بهترین وجه ممکن به مسئولیت اجتماعی خود عمل کند. برگزاری کلاسهای آموزش مجازی در سال جاری که به بیش از سه میلیون نفر کلاس رسیده، خود گویای حجم کار و برنامه ریزی های صورت گرفته در این دانشگاه است و اگر همت و همکاری مضاعف بخشهای مختلف دانشگاه وجود نداشت، نمی توانستیم در حوزه آموزشی و ارائه خدمات آنلاین موفق عمل کنیم، جا دارد از زحمات و سختی هایی که در جریان کار پیش آمد، از همه عوامل و دست اندرکاران تشکر و قدردانی صمیمانه داشته باشم.

لازم است یاد و نام کارمندان خدوم و دلسوزی که در این ایام به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از دست دادیم را گرامی داشته و از خداوند متعال برای آن عزیزان رحمت واسعه الهی و برای خانواده هایشان آرزوی صبر و سلامتی مسئلت دارم.

مسلما حفظ کرامت انسانی و رسیدگی به رفاه و نشاط عمومی کارمندان عزیز و زحمت کش وظیفه مسئولان دانشگاه است و اعتقاد دارم حمایت از نیروی انسانی، یکی از پایه ‏های موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی خواهد بود و ان شاءالله مسئولان در حوزه معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه برای بهبود شرایط، برنامه ریزی هدفمندی را در دستور کار قرار می دهند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان، بویژه کارمندان گرامی دانشگاه آزاد اسلامی تبریک عرض نموده و توفیق بیش از پیش همگان را در راستای خدمتگزاری به مردم عزیز و کشورمان از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

محمدمهدی طهرانچی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامینظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد
    فراخوان همکاری در تولید محتوی - پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 172    ديروز: 3081    اين ماه: 3253    تاکنون : 3321244