برای ترم بهمن 1400:

ثبت‌نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

کد خبر: 942 تاریخ انتشار: 1400/9/16
ثبت‌نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.
image

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در تکمیل ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می رساند ثبت نام و انتخاب رشته از روز یکشنبه 14 آذرماه آغاز و تا روز  چهارشنبه (24 آذرماه) ادامه خواهد داشت. همچنین  به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در تکمیل ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می رساند ثبت نام و انتخاب رشته، از امروز سه شنبه  16 آذر ماه آغاز  و تا روز  شنبه 27 آذر ادامه خواهد داشت.

ثبت نام و شرکت در تکمیل ظرفیت  پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کاردانی پیوسته  دانشگاه آزاد اسلامی نیز از روز پنج  شنبه  18 آذر آغاز  و تا روز دوشنبه 29 آذر ادامه خواهد داشت.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با وجود اساتید مجرب و برتر ، امکانات آموزشی و رفاهی عالی، کارگاه ها و آزمایشگاه های مجهز و مدرن، کتابخانه با بیش از 30 هزار عنوان کتاب چاپی ، سالن ورزشی چندمنظوره بی نظیر دانشگاهی ایده آل برای دانش پژوهان می باشد.

همچنین واحد نور در کنار امکانات سخت افزاری بی نظیر، با تسهیلات مالی ویژه ، انواع وام شهریه ، تخفیف شهریه برای دانشجویان برتر علمی، فرهنگی، پژوهشی و ورزشی ،تخفیف شهریه ویژه  به پاس قدردانی از زحمات فرهنگیان و همچنین مدافعان سلامت، تحصیل رایگان برای خانواده های معظم شاهد ، آزادگان و جانبازان بالای 25% ، اعزام دانشجویان به مسابقات علمی و ورزشی ملی و بین المللی و امکان تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی و امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری بهترین شرایط را برای تحصیل دانشجویان فراهم دیده است.

داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی www.azmoon.org  ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت تمایل و داشتن شرایط با  تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند و یا به دفتر مشاوره و هدایت تحصیلی واحد نور مراجعه و بصورت رایگان ثبت نام نمایند.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند با شماره  09300776696  تماس بگیرند.

 

لیست رشته های پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی مقاطع کاردانی و کارشناسی نیمسال دوم 1400 دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور

 نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد
    فراخوان همکاری در تولید محتوی - پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 322    ديروز: 3081    اين ماه: 3403    تاکنون : 3321394