/ حوزه ریاست / پيام رياست دانشگاه

پيام رياست دانشگاه

باسمه تعالی

دانشگاههای آینده باید دانشگاههای مسئولیت پذیر باشند، به این معنی که مسئولیت حل عارضه های موجود درجامعه را در همه ابعاد منجمله صنعتی، اجتماعی، اقتصادی و ... بپذیرند. گریزی غیر از این کار برای پایداری یک دانشگاه نیست. اگر چنین نشود دانشگاه به یک موسسه منفعل ناکارآمد تبدیل خواهد شد و چه بسا به تعطیلی بکشد.

تربیت نیروهای کارآمد و متعهد به اصول علمی و ارزشهای مقدس جامعه و کار و تلاش و صالح و فرهیخته  از جمله وظایف دانشگاههاست و دستیابی به این مهم مستلزم ممارست و تزکیه و خودباوری و ایثار اساتید دانشگاههاست.
 
 

براساس نقشه جامع علمی کشور جهت دهی به چرخه علم وفناوری ونوآوری برای ایفای نقش موثرتردانشگاهها ومراکز آموزش عالی ونوآوری درمرزهای دانش برای تحقق مرجعیت علمی وتعامل خردمندانه با کشورهای صاحب علم وجهت دادن به چرخه   علم وفناوری درحوزه های مختلف علمی وارتقاء کیفی آموزش وپژوهش باید از دغدغه های مسئولین واساتید دانشگاهها باشد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور نیز به نوبه خود در تمامی ماموریتها و رسالت های برشمرده در فوق، فعالیتهایی را ارائه داده است وامید دارد همپا با چرخه تولید علم درکشور و دنیا با همکاری اساتید فرهیخته و دانشجویان عزیز و کارکنان خدوم و مسئولین پرتلاش شهرستان نقش تاثیرگذاری را در حوزه علمی و فرهنگی ایفا نماید.

دکتر محمد احمدی

 

 


میزان بازدید: 7587   امتیاز این صفحه: 5


    فراخوان همکاری در تولید محتوی - پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران


    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 128    ديروز: 1756    اين ماه: 51851    تاکنون : 2131255