/ حوزه ریاست / پيام رياست دانشگاه

پيام رياست دانشگاه

 

 دانشگاه آزاد اسلامي سند افتخار نظام آموزش عالي كشور است و يكي از بزرگترين مراكز علمي و دانشگاهي درداخل و خارج از كشور مي باشد كه توانسته سهم بالايي در آموزش عالي كشور به خود اختصاص دهد .
 
 
 
دانشگاه آزاد اسلامي يك دانشگاه كاملاً غير انتفاعي و عام المنفعه و نماد واقعي اجراي اصل 44 از اوايل پيروزي انقلاب اسلامي تاكنون مي باشد  كه با مديريت توانمند جناب آقاي دكتر جاسبي توانسته است در اقصي نقاط ايران با تأسيس بيش از 357 واحد و مركز آموزشي مشكل عدم تحصيل بسياري از جوانان كشورمان را بدليل دوري از مراكز علمي حل نمايد.
 
تأسيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نور مصداق بارز حذف بي عدالتي در گستره جغرافيايي قرارگيري مراكز آموزش عالي در كشور ميباشد . اين واحد دانشگاهي از بدو تأسيس تاكنون افتخارات زيادي را در عرصه هاي مختلفي چون علمي ، آموزشي ، پژوهشي و فرهنگي كسب كرده است كه به گوشه اي از آن درحوزه هاي معاونت مختلف اشاره مي نماييم . اين واحد دانشگاهي در نظر دارد با ايجاد يك واحد پويا و علمي ، آموزشي با كيفيت تخصصي ، پرورش و تقويت استعدادهاي فكري و فرهنگي دانشجويان ، تأمين شرايط مناسب پژوهشي و رفاهي ، جلب رضايتمندي را وجه همت خود قرار داده و نيروي متخصص بسيار برجسته در رشته هاي مختلف علوم تحويل جامعه داده و بدينوسيله در راستاي اهداف دانشگاه آزاد اسلامي و نظام مقدس جمهوري اسلامي براي كشورمان نقش آفرين باشد .
 
خداوند متعال را شاكريم كه اين افتخار را نصيب اينجانب و همكاران خوبم اعم از معاونين ، مديران ، اساتيد و كاركنان محترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد نور نموده است تا در راه خدمت به جوانان فرهيخته و با استعداد كشور عزيزمان ايران اسلامي خدمات علمي ، آموزشي ، پژوهشي . فرهنگي و رفاهي ارائه دهيم .میزان بازدید: 5041   امتیاز این صفحه: 5

عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 318    ديروز: 1725    اين ماه: 156042    تاکنون : 1198023